Natural Garden Kırkpınar

Hakkımızda

Hakkımızda

SAHALİN GRUP 
Sizler için rahat, konforlu, tamamı göl manzaralı, kapalı havuzlu, şifreli ve görüntülü bahçe giriş güvenliği, güvenlik kameraları ile müstakil yaşam tarzınıza uygun özel mimari villalardan oluşan lüks bir ortam inşa ettik...

Merkezi konumda olan villalarımızın her birine yüksek özen gösteriyor, tüm müşterilerimizin aynı profesyonel hizmeti almasını sağlıyoruz.

Sizler için rahat, konforlu, tamamı göl manzaralı, havuzlu, bahçeli, teraslı, akıllı tv ve sınırsız interneti bulunan müstakil villalarda tatil imkânı sunuyor; 7/24 personel, sıcak su ve güvenlik farkımızla sorunsuz bir deneyimi mümkün kılıyoruz!

Yemyeşil bahçemizin narin yapraklarına ulaşan gün ışığı, ferah odalarımızı hafif hafif aydınlatırken, bir yandan kuş sesleri içinizi huzurla dolduruyor!

Huzurlu aile ortamını sizler için hazırladık!
Sapanca Gölü'nün eşsiz manzarasına şahit olabileceğiniz geniş ve ferah terasımızda isterseniz gün doğumunu sıcak bir kahveyle karşılayabilir, dilerseniz güne en keyifli sohbetler eşliğinde veda edebilirsiniz.

Mutfak donanımımızda bulunan tüm ekipmanların hijyenine ve yeterliliğine de dikkat ederek, sevdiklerinizle birlikte hazırlayacağınız enfes lezzetlerin tatilinize en güzel şekilde eşlik etmesini sağlamak için özen gösteriyoruz.

Natural Garden Kırkpınar'ın ailelere özel site içi villaları ile konforun tadını çıkarabilirsin.
Üstelik erken rezervasyon yaptırarak müstakil tatil avantajını yakalayabilir, sabırsızlıkla beklediğin gün nihayet geldiğinde kendini tatilin keyifli konforuna bırakabilirsin.